yerel seo hizmeti

Yerel SEO hizmeti İle çağı yakala, şirketini İleri taşı!

Pixiu Dijital hizmetleri arasında yer alan Yerel SEO hizmeti ile sizde çağı yakalayabilir ve şirketinizi lokal aramalarda rakiplerinize karşı daha da yükseklere taşıyabilirsiniz.

Dijital platformlarda önde olmak ve adınızdan söz ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Aradığınız tam olarak da Pixiu!

İnternet sitenizin Google sıralamalarında önde olmasını sağlamak için alacağınız SEO hizmeti ile marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırırken, devamlılığını sürdürmenin de keyfini çıkarabilirsiniz.

Yerel SEO hizmeti ile de sitenizi optimize ederek alakalı olan yerel aramalardan web sitenize daha fazla kullanıcı çekebilirsiniz.

İşiniz Yerel SEO Hizmeti ile Büyütün !

Fark edilmeye çalışmak yorucu olabilir

Kabul etmeliyiz ki Google, yerel işletme sonuçlarını görüntüleme şeklini sürekli olarak güncellediğinden, yerel aramada başarılı olmak bir hayli zor olabilir. Günümüz pazarında, yalnızca tek bir arama öğesine odaklanmayı göze alamazsınız. Pazarda söz sahibi olmayı istiyorsanız, potansiyel müşterilerinizi piyasada bulunan rakiplerinize değil işletmenize yönlendiren eksiksiz bir yerel SEO hizmeti stratejisine ihtiyacınız var demektir.

Pixiu Dijital SEO ekibimiz her gün yerel arama yapmakta. Biz yeni şeyler üretmek için oldukça meraklıyız. Yerel SEO uzmanlarımız yerel SEO hizmetini uzun zamandır vermekte. 

Tecrübelerimize dayanarak sonuç elde etmek adına iki şeyi çok iyi biliyoruz. İlk olarak yerel arama değişiklikleri konusunda her daim güncel kalıyoruz. Diğeri ise stratejilerimizi buna göre belirliyoruz.

Burada sihirli bir mermi ya da hemen en üst sıralara çıkmak diye bir şey yok. Bunun yerine, sürekli olarak dijital varlığınızı güçlendirecek kanıtlanmış bir süreç ve uzun vadeli Lokal SEO sonuçlarında üst sıralara tırmanmak var.

Yerel SEO (Lokal SEO) Nedir?

Yerel SEO, yerel amaçlı bir arama gerçekleştiğinde arama sonuçlarında en iyi görünürlük için web sitenizi ve içeriğinizi optimize etme sürecine verilen isimdir.

Aslında, yerel SEO hizmeti sürecine zaten aşinasınız.

Şunu hayal edin: Kuaför dükkanı arıyorsunuz, bu nedenle telefonunuzu çıkararak “en yakın kuaför” aramasını yaptınız.

Google, milisaniyeler içerisinde kendi veritabanındaki milyonlarca veri arasından en doğru sonuçları sıralamak için, çerezlere, geçmiş aramalara, IP’ye, Wi-Fi yada GPS verilerine göre çalışmaya başlar.

Sonra, göz açıp kapayıncaya kadar önünüze bir arama sonuçları sayfası gelir! İçgüdüsel olarak sıralamada yer alan ve en iyi sonuç olarak kabul edilen ilk sıradaki kuaför dükkanının sayfasını tıklarsınız ve o bölgede hizmet veren bir kuaföre ulaşırsınız.

İşte bu tam olarak yerel SEO hizmetinin büyüsü. Her şey, yerel işletmenizin, sunduğunuz ürünlerinizin ve hizmetlerinizin her birini, tam olarak aradıkları anda arayan kişilerle eşleştirmek için Google’a ya da diğer arama motorlarına gerekli bilgileri sağlamakla ilgili olan bir şeydir.

Bölgesel Arama Nasıl Çalışır?

Yerel arama pazarını ve bunun gibi algoritma değişikliklerinin sizinki gibi işletmeleri nasıl etkileyebileceğini anlamak, ekibimizin uzman olduğu bir alandır. Bu değişiklikleri yaşadık. Bu gibi güncelleme ve revizyonların uygulanmasından öncesinde, sırasında ve sonrasında yerel aramanın nasıl olduğunu Pixiu ekibi olarak çok iyi biliyoruz. Bu nedenle, işletmenizin lokal arama başarısını bulmak için bizi sizi kanatlandıracak bir aslan olarak düşünebilirsiniz.

Yerel SEO Hizmeti

Yerel SEO’nun işletmeniz için ne kadar önemli olduğunu anlasanız bile, yine de oldukça zor olabilmektedir. Bu nedenle, her büyüklükteki işletme ve bütçe için esnek olan yerel SEO hizmetlerini geliştirmeye Pixiu Dijital olarak büyük özen göstermekteyiz. Yerel varlığınızı en üst düzeye çıkarmak isteyen yeni ya da eski köklü bir işletme olun size en iyi lokal SEO hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

yerel seo hizmeti
yerel seo hizmeti

Bölgesel Optimizasyon

Stratejik olarak sektörünüzdeki hedef kitleye eirşmenin en iyi yolu arama motoru optimizasyonudur. Pixiu yerel SEO ekibi, anahtar kelime araştırması ve akıllı sayfa içi SEO yoluyla müşterilerimizi mağaza içi ve çevrimiçi olarak yönlendirmektedir.

İçerik Oluşturma

Deneyimli metin yazarları tarafından yazılmış, yerel olarak optimize edilmiş içerikler üretiyoruz. Ekibimiz, müşterilerinizle bağlantı kuran yerel içerik oluşturma konusunda oldukça tecrübelidir.

Açılış Sayfaları

Güçlü bir yerel varlık oluşturmak, web sitenizle başlar. Tasarım ekibimiz, yerel arama yapanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılandırılmış web siteleri geliştirmeye odaklanmıştır.

Google Benim İşletmem (My Business)

Yerel arama sonuçları sayfasında ve Google Haritalar’da maksimum görünürlük için Google Benim İşletmem profilinizin stratejik optimizasyonudur.

İtibar Yönetimi

Müşterileriniz sizin hakkınızda ne düşünüyor? Çok sayıda sitede incelemelerinizi dengeleyerek ve izleyerek en iyi adımlarınızı ortaya koyduğunuzdan emin olmalısınız. Ekibimiz, olumlu eleştiriler geliştirme sürecinde size rehberlik edecek ve kaçınılmaz olumsuzlukları dikkatlice kontrol edip incelemenize yardımcı olacaktır

Lokal Backlinkler

İşletmenizin bulunduğu bölgedeki dizinlere doğru kayıtlar ve gerekli yerlerden alınacak olan backlinkler sayesinde sizi daha üst sıralara taşıyor olacağız.

PPC (Tıklama Başına Ödeme) Reklamları

Google reklamcılık hizmetleri, yerel pazarınıza hakim olmak için size ekstra bir güç sağlayacaktır. Pixiu Dijital ekibi, yüzlerce yerel kampanyayı sıfırdan başarıyla yönetmiştir.

Schema Mark-up

Web sitesi içeriğinizi arama motorlarının anlayacağı bir dile çevirmek oldukça önemlidir. Bu konuda size yardımcı olabiliriz. Schema Mark-up (yapısal veri işaretlemesi), yerel SEO ekibimizin arama motorlarına, web içeriğinizin ne hakkında olduğunu açıkça söylemek için kullanıldığı bir kodlama dilidir.

ppc tıklama başına ödeme
ppc tıklama başına ödeme

Yerel SEO ve İşletmeniz

Günümüzde insanlar kendilerine yakın olan lokal işletmeleri bulmanın hızlı ve verimli yollarını aramaktalar. Yerel arama sonuçlarında değilseniz, sizi bulmak imkansız olacaktır.

Aramanın ön saflarında yer alan sesli arama, akıllı telefonlar ve anında yanıtlarla, anında erişilebilirlik oldukça önemli bir anahtardır.

Aslında yerel aramalar Google’da, mobil tüketicilerin % 50’sinin bir gün içinde bir mağazayı ziyaret etmesine neden olmakta. Google, bu insanların mağazaya girdikten sonra satın almaya hazır olduklarını söylüyor.

Yerel işletme varlığınızı optimize etmek, işletmenizin rakiplerinizin arasından sıyrılmasına yardımcı olmak için birlikte çalışan birçok faktörü içermektedir. Deneyimli SEO ekibimiz, hem işinize hem de arama yapanlara fayda sağlayan modern arama sonuçlarını etkileyen bu faktörleri ön plana çıkarmaktadır.

Uzman yerel SEO hizmetleri ile Pixiu, işletmenizin en önemli anda online dünyada ilk sıralarda bulunmasına yardımcı olmaya hazır!

Yerel SEO teklifinizi şimdi alın

Sık Sorulan Sorular

SEO, Google, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında iyi sıralanan web sitesi içeriğini ve kodunu düzenleme ve oluşturma sürecidir. Öncelikle, arama motorlarının bulabilmesi ve tarayabilmesi için web sitenizin kodlanması gerekmektedir. Web sitenizin ayrıca hızlı, güvenli ve mobil uyumlu olması gerekir. İkincisi, benzersiz, dikkat çekici ve optimize edilmiş içeriğin web sayfasından sonra web sayfasına ihtiyacınız var. Üçüncüsü, diğer ilgili ve yetkili web sitelerinden alıntılar, bağlantılar ve referanslar almalısınız.

Tüm SEO paketleri şunları içerir:

  • Dijital rekabet analizi
  • Web sitesi içeriği ve kod optimizasyonu
  • Yeni web sitesi içeriği ve reklam öğeleri
  • Yerel (Lokal) SEO
  • Ölçüm ve analitik raporlama
  • Kampanyanızın düzenli takibi

Bir SEO şirketi, online görünürlüğünüzü izlemenin günlük görevlerini yerine getirir. Böylece sizde işletmenizin diğer yönlerine odaklanabilirsiniz. Sayfaları analitik veriler, sıralamalar ve trafik kalıpları üzerinde taramak için zamanınız veya kaynaklarınız yoksa ve buna göre optimize etme araçlarına sahip değilseniz, bir SEO şirketine ihtiyacınız var demektir.

Özel fiyatlandırma talebinde bulunmanız en sağlıklısı olacaktır. Fakat ortalama iyi bir SEO hizmeti 2500₺ – 12.500₺/ay olarak değişmektedir.

İyi bir SEO ortağınız varsa, sonuçları genellikle 3-6 ay arasında görebilirsiniz; ancak son derece rekabetçi anahtar kelimelere sahip bazı sektörlerin ilgi görmesi bir yılı bulabilmektedir. Yine de pes etmemelisiniz; çünkü bir kez başladığınızda, sonuçlarınız kartopu gibi giderek büyüyecektir.

Ölçemezseniz, yönetemezsiniz. Skoru bilmiyorsanız oyunu kazanamazsınız. Sonuçlarınızı izlemediğiniz sürece, iş başarınızı en üst düzeye çıkaramayacağınızı gösteren bir milyon alıntıya rağmen, çoğu işletme sahibi ve pazarlamacı, reklamlarını, pazarlamalarını, web sitelerini veya SEO’larını hala doğru bir şekilde takip edememekte. Çoğu çevrimiçi pazarlama şirketi, izleme ve raporlamayı sonradan düşünülmesi gereken son adım olarak ele almakta. Pixiu Digital de ise bu, her SEO etkileşiminin ilk adımı olarak kabul edilmekte.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
formu doldurun
size ulaşalım
Merhaba!

Bilgilerinizi Girin