E-Ticaret Web Tasarım Hizmeti

E-Ticaret Web Tasarım Hizmeti
ile, geniş kitlelere ulaşın

E-ticaret web tasarım hizmeti işletmelerin daha geniş bir müşteri tabanına ulaşmasını sağlama açısından hayati önem taşır.

Etkili kitle etkileşim stratejileriyle maksimum kullanıcıya ulaşmasını sağlayan bu hizmet, özel e- ticaret çözümlerini de içinde barındırır.

Doğru verilen hizmet sonucunda, e-ticaret sitesinin müşteri potansiyelinde ciddi oranda artış sağlanabilir.

Siz de Pixiu’dan alacağınız e-ticaret web tasarım hizmeti ile müşteri kitlenizi geliştirebilir, daha geniş bir müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Web Tasarım Hizmeti

E-ticaret web tasarım hizmeti için Pixiu hemen yanı başınızda.

E-ticaret hizmetlerimiz ile internetteki işinizi genişletmek daha geniş kitlelere ulaşmak elinizde.

Özel e-ticaret web geliştirme hizmetlerimiz, daha geniş kitlelere ulaşmak isteyenler için sıfırdan bir online mağaza kurmaya odaklanır.

Pixiu Dijital olarak, e-ticaret tasarım, geliştirme ve pazarlama alanlarındaki deneyimimizi, işinize başarı getiren doğru çözümleri sağlamak için kullanıyoruz.

İşinin uzmanı olan profesyonel ekibimiz, sektörler bazında işletmelerin web sitelerinin trafiğinin ve satışlarının artmasını sağlayan, özel e-ticaret web tasarım ve çözümleri için stratejiler geliştirir.

E-ticaret web sitesi kurulumu aşamasında öncelikle temel e-ticaret ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bu ihtiyaçları karşılamak için sunduğumuz hizmetler arasında;

 • E-ticaret web sitesi tasarımı ve geliştirme
 • E-ticaret web sitesi pazarlaması
 • Ödeme sistemleri entegrasyonu
 • E-ticaret Google reklamcılığı (tıklama başına ödeme)
 • E-ticaret chatbot entegrasyonu
 • E-ticaret veri analizi
 • Dönüşüm optimizasyonu
 • Bu hizmetleri verirken kullandığımız WordPress WooCommerce Hizmetleri, Shopify hizmetleri popüler e- ticaret platformları ile tam uyumunuzu da sağlar.

E-Ticaret Web Sitesi Kurulumu

E- ticaret web sitesi kurulumu hizmetlerimiz içinde sitenin tasarımı, geliştirmesi ve pazarlama faaliyetleri yer almaktadır.

Tasarım

e-ticaret web tasarım
e-ticaret web tasarım

Performans ve uyumluluk açısından yüksek puanlar alan, çekici bir web sitesi oluşturmak için analitik yaklaşımlar izliyoruz. Dönüşümleri en üst düzeye çıkaran ilgi çekici kullanıcı deneyimleri sunmak için temel öğelere odaklanıyoruz.

Geliştirme

e-ticaret web tasarım
e-ticaret web tasarım

Özel e-ticaret web geliştirme ekibimiz, ihtiyaçlarınızı dikkatle analiz ederek, sıfırdan etkileşimli bir web sitesi geliştirmek için çalışır ve en önemli parametrelere bağlı kalır.

Kurumsal web sitenizi, sektörünüz, kendinize çizdiğiniz vizyonunuz, misyonunuz ve hedef kitlenize göre optimize ediyoruz.

Pazarlama

e-ticaret web tasarım
e-ticaret web tasarım

E- ticaret web sitesinin en önemli ayağı olan pazarlama aşamasında da yanınızdayız. 

Pazarlama ekibimiz, denenmiş ve test edilmiş SEO teknikleriyle web sitenizin organik trafiğini en üst düzeye çıkarmaya odaklanır.

Geniş Kitlelere Ulaşacak

E-Ticaret Sitesi mi İstiyorsunuz ?

Hemen teklif alın ve Pixiu ile siz de uçuşa geçin.

Özel Tasarım E-Ticaret Web Sitesi

Pixiu Dijital olarak özel tasarım e-ticaret sitesi ile sektörünüzde fark yaratmanız için çalışıyoruz.

Etkili kitle etkileşim stratejileriyle, maksimum kullanıcı tabanı büyümesini sağlayan bir e-ticaret web sitesi tasarlamak ve geliştirmek için temel özel e-ticaret çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz.

Şimdi özel tasarım e-ticaret sitesi kurulumunda verdiğimiz hizmetlerin detaylarına inelim.

E-ticaret Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme

e-ticaret web sitesi tasarımı ve geliştirme
 • E-ticaret tasarım ekibimiz, kurumsal ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş, çekici bir web sitesi tasarlamak için günümüzün trendlerini yakından takip eder.

  Ekibimiz, iş değer ve hedeflerini yakalayan ilgi çekici web sitesi ara yüzleri oluşturma konusunda tüm yaratıcılıklarını sizin için kullanır.

  Kullanılabilirliği, güvenliği, performansı ve istikrarı vurgulayan yüksek kaliteli bir web sitesi geliştirmek için en son araçları ve teknolojileri kullanan bir e-ticaret geliştirme şirketiyiz.

E-ticaret Pazarlama

İş gereksinimlerimizin kritik bir analizi yoluyla etkili e-ticaret pazarlama stratejileri devreye alıyoruz.

E-ticaret web sitenizin internetteki görünürlüğünü artırmak için sayfa içi ve sayfa dışı SEO çalışması gerçekleştiriyoruz.

Pazarlama ekibimiz, web sitesi trafiğini artırmak için veriye dayalı e-ticaret SEO tekniklerini ve pazarlama araçlarını kullanarak geleceğe dönük iş hedeflerini gerçekleştirme yolunda yanı başınızda.

SEO uyumlu e-satış sitesi sahibi olarak arama motorlarında her zaman ilk sıralarda görünür olmak sizin elinizde…

Ödeme Entegrasyonu

e-ticaret ödeme entegrasyonu

Kullanıcı rahatlığı ve güvenliği için popüler ödeme sistemlerini ve mobil cüzdanları web sitenize entegre ediyoruz.

E-ticaret Google Reklamcılığı

e-ticaret google reklamcılığı

Veriye dayalı PPC (Tıklama başına ödeme) reklamlarıyla işletmenizin erişimini genişletiyor, potansiyel müşteriler oluşturuyor ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz. 

E-ticaret Chatbot Entegrasyonu

e-ticaret chatbot entegrasyonu

Yapay zeka odaklı gelişmiş chatbotlarını web sitenize entegre ediyoruz.

Chatbotlar müşterilerinizin sorularına cevap vermenin yanı sıra, 7×24 destek hizmeti de sunar.

E-ticaret Veri Analizi

Cihazlar arasında verimli bir şekilde çalıştığından emin olmak için e-ticaret web sitenizin temel performans göstergelerini (KPI’lar) sürekli olarak izliyoruz. 

Analiz ekibimiz, stratejileri değiştirip yenilerini uygulayarak web sitelerinin performansını zaman içinde iyileştirmenin yeni yollarını arar.

Sizin için iyi haber ise bu yolları her zaman buluyoruz!

dikkat çekici web tasarimi ziyaretçi ilgisi
dikkat çekici web tasarimi ziyaretçi ilgisi

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımına Dahil Olan Hizmetler

E-ticaret web tasarım dahilinde olan diğer hizmetleri de ayrıntıları ile anlatmakta fayda var.

Çünkü bu hizmetlerin bir bütün halinde olması trafiği yüksek ve dönüşümü daha fazla bir e-ticaret sitesi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

 • Mobil Uyumlu (Responsive Tasarım)
  E-Ticaret web sitesi tasarımınızın, Google Analytics algoritmasını geçmesi açısından gezinmesi kolay bir mobil uyumlu alışveriş deneyimi sağlaması önemlidir. Bunu size sağlayabiliriz.
 • Ürün Yönetimi
  Ürün sayfasındaki envanter stok sayımının canlı güncellemelerini sağlamak için ürün envanteriniz e-ticaret sitenize entegre edilecektir.
 • Nakliye Entegrasyonu
  Çeşitli, standart, öncelikli ve özel seçenekler arasından seçim yapabileceğiniz ister yurtiçi ister yurtdışı kargo için entegrasyon yapabiliyoruz.
 • İndirim Kuponları
  E- ticaret web tasarım aşamasında ürünleriniz için sabit değer veya indirim kuponu ile ücretsiz gönderim arasından seçim yapabilir, ardından kullanıcının alışveriş sepetine uygulanacak kuponlar için son kullanma tarihini ayarlayabilirsiniz. Bunu sizin için biz de yapabiliriz.
 • Arama Motoru Optimizasyonu
  Bir SEO şirketi olarak, hedef kitlenizden yüksek kaliteli potansiyel müşteriler oluşturmak için anahtar kelime ve organik arama taktiklerine odaklanıyoruz.
 • E-ticaret Uzantısı
  Online mağazanız için diğer seçenekler arasında paketleme listeleri ve faturalar yazdırmak, gönderileri izlemek, adresleri doğrulamak ve gelişmiş bildirimler almak da yer alır.
 • Müşteri Değerlendirmeleri
  Müşterilerin web sitenizde ürün veya hizmet incelemeleri sonucunda yorum ve değerlendirme bırakma seçeneğini etkinleştirmeyi veya devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Yönetimi
  Doğru sosyal medya kanallarında sosyal içerik dağıtımı, kalıcı ilişkiler kurmak ve hedef kitlenize erişimi geliştirmek ve kitleyi genişletmek açısından için çok önemlidir.
 • Ücretsiz Destek
  E-Ticaret hizmetlerimiz, yalnızca mobil uyumlu tasarım değil, telefon ve e-posta desteği de içerir.

Örnek Projeler

Sık Sorulan Sorular

Her proje kendine özeldir.  Süresi de ihtiyaç ve isteklere göre değişir. Sizin tarafınızdan herhangi bir gecikme olmadığını varsayarsak, bir web sitesini tasarlamamız ve geliştirmemiz yaklaşık 3-6 hafta sürer.

Öncelikle kısa bir tasarım anketi yapıyoruz. Bir tasarım konsepti oluşturmak için sektörünüz ile ilgili araştırmamıza başlamadan önce, elimizdeki tüm soruların cevaplarını sizinle birlikte bulacağız.

Ana sayfanın tasarım taslağı olunca bununa ilgili sizden gelecek geri bildirimleri bekleyeceğiz ve siz yüzde 100 mutlu olana kadar gerekli değişiklikleri yapıyor olacağız.

Tasarım sizin tarafınızdan onayladıktan sonra, web sitesinin tamamı, olumlu kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü göz önünde bulundurularak oluşturulacaktır.

Tasarladığınız e-ticaret web sitenizi sunabilmemiz için sizden aşağıdaki soruları tamamlamanızı istiyoruz.

 1. Şirketiniz ne yapıyor ve web sitenizin amacı nedir?
 2. Web sitesinde hangi sayfaların olmasını istersiniz? (Hakkımızda, Hizmetler, İletişim).
 3. Beğendiğiniz web sitelerini listeleyin (örn: Renk, stil veya düzen)
  Web sitesinin aynı türden bir iş olmasına gerek yoktur, sadece ihtiyacınız olan özellikleri anlamaya çalışıyoruz.
 4. Şirketinizin ya da web sitesinin hedef kitlesi nedir?
 5. Lütfen mevcut bir renk düzeniniz olup olmadığını bize bildirin. Değilse, önermek istediğiniz bir tane var mı?
 6. Rekabet ettiğiniz aynı alanda şirketler var mı? Varsa, lütfen adını veya web sitesi adresini belirtin.
 7. Bu anketin kapsamına girmediğini düşündüğünüz başka bir şey varsa, lütfen yorumlarınızı burada listeleyin.

Oluşturduğumuz her web sitesi, iş ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, Shopify veya WordPress CMS (İçerik Yönetim Sistemi) kullanılarak oluşturulmuştur. Yayınlandığında, rahatça değişiklik yapabilmeniz için size tüm oturum açma ayrıntılarını ve eğitim oturumunu vereceğiz.

Projenizden önce veya sonra hiçbir gizli maliyet söz konusu değildir, olmayacaktır

Ürünleriniz için her kategori sayfasına çevrimiçi olarak listeleme içeriği sağlayabilecek bir içerik yazarları ekibimiz var. Yazar ekibimiz size her zaman yardımcı olmaya hazır…

e-ticaret web tasarımınız hosting ile birlikte gelir ancak dilerseniz eski alan adınızı ve hostinginizi de transfer edebiliriz.

Logo tasarımı yapmasak da web siteniz için görseller ve çizelgeler dahil olmak üzere grafikler oluşturabiliriz.

Kredi kartı veya banka kartlarını ve banka havalelerini kabul ediyoruz.

Geçmiş e- ticaret web sitesi örnekleri için lütfen web portföyümüze bakın.

E-Ticaret Web Tasarım Fiyat Hesaplama Aracı

E-ticaret web site tasarım fiyatı tamamen sizin ihtiyaç ve beklentilerinizle birlikte ortaya çıkar.

Binlerce ürünün ekleneceği e- ticaret web sitesi fiyatları, standart, sadece bilgi amaçlı olan diğer internet sitelerine göre daha detaylı olacağı için tasarım fiyatı da göreceli olarak daha yüksek olur.

Özel strateji oluşturma, içerik pazarlama, arama motoru optimizasyonu isteği gibi özel ve ek talepler de fiyat üzerinde etkili olacaktır.

e- ticaret web site fiyatları için Pixiu Dijital’e gelin, ihtiyaçlarınızı anlatın, sizin için en verimli, trafiği ve geri dönüşüm oranları en yüksek e-ticaret sitesi tasarımı yapmanın maliyetini birlikte çıkaralım ya da hemen aşağıdaki fiyat hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
formu doldurun
size ulaşalım
Merhaba!

Bilgilerinizi Girin