seo hizmetleri

E-Ticaret SEO Ajansı

E-ticaret SEO günümüzün önemli gerekliliklerinden biridir. SEO yani arama motoru optimizasyonu, e-ticaret mağazanızı büyütmenin ve gelirinizi arttırmanın en etkili ve uygun fiyatlı yollarından biridir.

Arama motorları aracılığı ile yapılan arama sonuçlarının en üstünde yer aldığınızda, işletmenizi daha fazla kişi bulabilir ve sizinle iletişime geçebilir. E-ticaret mağazanızın sıralamasını yükseltmek istiyorsanız, Pixiu size yardımcı olabilir. Ücretsiz bir teklif isteyin ve e-satış SEO hizmetlerimizin mağazanıza nasıl daha fazla sipariş getirebileceğini öğrenin!

Online Siparişleri Artıran E-ticaret SEO Hizmetleri

Web sitesi trafiğini artırmanın en etkili yollarından biri olan SEO, online mağazanızın gelirini artırmasına ve büyümesine yardımcı olur.

E-ticaret SEO hizmetlerimiz ve işinin uzmanı ekibimiz ile web siteniz, hedef kitlenizin kullandığı anahtar kelimeler için arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alacaktır.

Başarılı bir şekilde hedefleyebileceğiniz anahtar kelimeler ne kadar fazlaysa, müşterilerin sitenize tıklaması, ürünlerinize ulaşması ve karşılığında dönüşümlerde ve gelirde bir artış görürsünüz.

Pixiu ile online işinizi büyütmeye başlayın.

E-ticaret web siteleri için SEO hizmetlerimiz hakkında doğrudan bir stratejistle konuşmak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

E-Ticaret SEO teklifinizi şimdi alın

Pixiu E-Ticaret SEO Hizmeti Fiyatları

İşletmeniz için özelleştirebileceğimiz dört e-ticaret SEO paketimizi keşfederek e-ticaret SEO hizmetlerimizin içeriği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Tüm e-ticaret SEO uzmanlarımız, e-satış SEO için Shopify, WordPress, BigCommerce ve gerekli tüm platformları kullanma ve optimize etme konusunda bilgi sahibidir.

Başlangıç

150 / ay
 • 40 Anahtar Kelime
 • 5 İçerik (1000 kelime)
 • SEO yönetim paneli
 • Veri Analiz Ekranı
 • Aylık Raporlama

Girişimci

250 / ay
 • 80 Anahtar Kelime
 • 10 İçerik (1000 kelime)
 • SEO yönetim paneli
 • Veri Analiz Ekranı
 • Aylık Raporlama

Kurumsal

850 / ay
 • 250 Anahtar Kelime
 • 30 İçerik (1000 kelime)
 • SEO yönetim paneli
 • Veri Analiz Ekranı
 • Aylık Raporlama

SEO Hizmeti Detayları

web sitesi trafik artışı
web sitesi trafik artışı

E-ticaret SEO Hizmetlerimiz Neler İçerir?

E-ticaret SEO çok yönlü bir süreçtir, bu nedenle e-ticaret SEO hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Özel e-ticaret SEO stratejisi
 • Online proje yönetim programı
 • Anahtar kelime araştırması ve optimizasyonu
 • Ürün etiketlemesi
 • Ürün görsel optimizasyonu
 • SEO uyumlu ürün açıklaması yazıları
 • Profesyonel blog veya Seo uyumlu makale yazıları
 • İçerik pazarlaması
 • Google Analytics kurulumu
 • Google Arama Konsolu kurulumu
 • Aylık anahtar kelime, trafik ve dönüşüm raporlama

Web sitenizi kullanarak e-satışa başlamanız için, doğru hedef kitleye ulaşmanız gerekiyor. Bunu da ancak doğru anahtar kelimeleri içeren, kaliteli içeriklerle yapabilirsiniz.

Arama motorlarının işleyişi, insanların aradıkları kelimeleri web sitenizde bulunan kelimelerle eşleştirmeye dayanır. Yani bir e-ticaret web sitesi için bilgilendirici ve SEO uyumlu içerikler içermelidir.

Sitenizde alışveriş yapanların, herhangi bir arama motorunda özellikle arattığı kelimeler varsa ve bu sizin sitenizdekilerle eşleşiyorsa arama motoru sonuçlarında çıkmanız daha olasıdır.

Aslında, kullanıcıların yüzde 50’den fazlası, bir anahtar kelime ile arama yaptıktan sonra yeni bir şirket veya ürün buluyor.

Ancak, sitenizde hangi kelimeleri hedeflemeniz gerektiğini bulmak biraz zordur. E-ticaret arama motoru optimizasyon sürecini başlatmak için, ilk olarak hangi anahtar kelimeleri veya kelime öbeklerini hedeflemek istediğinizi bilmelisiniz.

Müşterilerimiz için e-ticaret SEO sürecini nasıl başlattığımızı ve SEO uzmanlarından oluşan ekibimizle neler yapılacağını sizin için sıraladık:

1

Anahtar kelime tanımlama

Web sitenizde herhangi bir değişiklik yapmadan önce, ilk olarak içeriğinize eklemeniz gereken kelimeleri ve kelime öbeklerini belirlemek için detaylı bir araştırma yapıyoruz. Bu çalışma sonucu belirlenen sözcüklere anahtar sözcükler veya anahtar kelime denir.

Anahtar kelimeleri belirlemek için, anahtar kelime bulma araçlarını kullanıyor, müşterilerinize ürünlerinizi nasıl tanımladıklarını soruyor veya başarılı olduğunu zaten bildiğiniz anahtar kelimeleri kullanıyoruz. Birlikte çalışmamız sonucu belirlediğimiz bu kelimelerle, aramalarda üst sıralarda yer almak için mağazanızı veya ürünlerinizi nasıl tanımlamanız gerektiğini öğreniyor olacağız.

Anahtar kelimeler çoğunlukla ürünlerinizle veya mağazanızın ana konusuyla ilgilidir. Örneğin, kahve bardakları satıyorsanız, o konu veya odakla ilgili anahtar kelimeleri hedefleyebilirsiniz. Birkaç örnek anahtar kelime verecek olursak “desenli kahve bardakları”, “resimli kahve bardakları” ve “hediyelik kahve bardakları” siteniz için doğru hedeflemeler olacaktır.

E-satış SEO kelimeleriniz, şirketinizin benzersiz özelliklerini de ön plana çıkarabilir. Eğer içerik pazarlamasına yatırım yapıyorsanız, dünyadaki kahve çeşitleri ile ilgili ürünleri kıyaslayan blog yazıları oluşturabilirsiniz. Bu tür bir gönderi için, “kahve çeşitleri” anahtar kelimesini hedefleyebilirsiniz.

Anahtar kelime seçimi, e-ticaret SEO hizmetlerimizin kritik bir parçasıdır çünkü işletmeniz için etkili bir strateji oluşturur.

2

Anahtar kelime uygulaması

Sürecimizdeki bir sonraki adım, bu yüksek değerli, şirketinizle ilgili anahtar sözcükleri web sitenize uygulamaktır.

E-ticaret SEO uzmanlarımız, bu anahtar kelimeleri aşağıdakiler dahil çeşitli yerlerde kullanır:

 • Anasayfa
 • Sayfa başlıkları
 • Meta açıklamalar
 • Ürün Açıklaması
 • Resim alt metni

Ve dahası…

Bu adım, bir e-ticaret SEO stratejisi için olmazsa olmazdır. Web sitenizi ilgili anahtar kelimelerle hedeflemeden, arama motorlarının ve hatta kullanıcıların, web sitenizi bir arama motorunda aratarak bulması ve size ulaşması neredeyse imkansızdır.

İncelememiz sonucu belirlediğimiz anahtar kelimeleri kullanarak, kendiniz metinler üretebilirsiniz, ancak Pixiu gibi 360° dijital pazarlama ajansı ile partner olmak her yönden çok daha avantajlıdır. Şöyle ki; e-satış SEO paketlerimizle birlikte SEO uyumlu içerik yazarlığı hizmetleri de sunuyoruz.

E-ticaret SEO uyumlu makale üretimi için oldukça sağlam bir ekibimiz var. Üretimden perakendeye ve otomotive kadar birçok farklı alanda uzmanlaşmış yetenekli bir içerik yazarı ekibine sahibiz. Onların uzmanlığıyla, sadece iyi yazılmış değil, aynı zamanda markanızın kalitesine yakışır içerikler üretiyoruz.

3

Ürün sayfası optimizasyonu

Web sitenizdeki her sayfanın arama motorları için optimizasyona ihtiyacı vardır.

E-ticaret mağazaları söz konusu olduğunda, optimize edilmesi gereken en önemli şey ürün sayfalarıdır. “Uzun kuyruklu anahtar kelimeler” özel arama ifadeleri içerdiğinden üst sıralarda çıkma olasılıkları yüksektir ve bu sebeple ürün sayfaları için son derece önemlidir.

Ürün sayfalarınızın arama sonuçlarında en tepelere çıkmasını sağlamak için, her sayfanın bir başlığı, bunun yanı sıra, öğeyi açıklayan anahtar kelime açısından zengin bir veya iki paragrafa sahip olmasını sağlayacağız.

Model numarasını (varsa) dahil etmek de iyi bir fikirdir, böylece bunun için yapılan aramalarda da çıkma ihtimaliniz artacaktır.

Ürün sayfalarınız, sattığınız ürünlerin resimlerini de içermelidir.

Görseller, kullanıcılara ve arama motorlarına değer katar. Resimleriniz, kullanıcılar için boyutundan rengine ve kullanımına kadar ürününüze bakış açısı sağlar. Arama motorları için görselleriniz, ürün sayfanızın bağlamı hakkında fikir verir.

Bununla birlikte, arama motorları için görüntüleri optimize etmenin de kritik olduğunu unutmamak önemlidir. Google, Bing, Yahoo ve diğer arama motorları resimleri “okuyamaz”. Resimleri anlamak için resmin dosya adına, resmin alt metnine ve yakındaki içeriğe güvenirler.

Bu nedenle, Pixiu ekibi görsellerinizi SEO için optimize eder.

Ayrıca, uzun kuyruklu anahtar kelimeleri hedeflediğinizden ve başlık etiketleri gibi önemli SEO öğelerini kaçırmadığınızdan emin olmak için web sitenizin her sayfasını derinlemesine inceliyoruz. Sonuç, ziyaretçileri müşteriye çevirme!

4

Site içi Gezinme Optimizasyonu

E-ticaret siteleri için SEO, sitenizi kullanıcı dostu hale getirmeyi de içerir. Her ne çeşit ürünler sunuyorsanız sunun gezinmesi kolay bir web sitesine ihtiyacınız var. Her şeyin uygun bölümlere veya kategorilere sahip olduğundan emin olup ve menü butonunun herhangi bir yerinden her bir üst kategori sayfasına bağlantı vereceğiz.

Aynı zamanda gezinti çubuğunun da kolay anlaşılır olması oldukça önemlidir.

Aksi takdirde, kullanıcıların kafalarının karıştığını ve neredeyse gelir gelmez sitenizden hemen ayrıldıklarını fark edebilirsiniz. İstediklerini bulamazlarsa neden kalsınlar? Bu hareket “hemen çıkma (Bounce Rate)“ olarak da adlandırılır.

Yüksek hemen çıkma oranları, arama motorlarına, web sitenizin sıralamaya girdiği arama terimleriyle o kadarda ilgili olmadığını söyler. Bu nedenle, yüksek hemen çıkma oranı sıralamanızda düşüşe neden olabilir. Dolayısıyla açılış sayfalarınızın tasarımı kadar tüm sayfalarınızın tasarımı da e-ticaret SEO’sunun zorunlu bir özelliğidir.

E-satış için SEO’yu iyileştirmenin en iyi yollarından biri, sayfa işaretleri yolu (breadcrumbs) navigasyonunu kullanmaktır.

Sayfa işaretleri yolu , bir menünün, kategorinin veya ürün sayfasının en üstünde görünen küçük bağlantılardır. Hansel ve Gretel’in hikayesi gibi, bir web sitesindeki kırıntıların izi sizi daha önce bulunduğunuz yere götürür.

İşinde uzman web tasarımcılarımız, kullanıcılar için web sitelerinin kullanılabilirliğini maksimize etmek üzere sayfalara bağlantı ve anahtar kelime eklemek için bu yöntemi kullanır. Web sitenizin kullanılabilirliğinde maksimum sonuçlar için, kullanıcı deneyimi test hizmetleri de sunuyoruz.

5

İçerik oluşturma

Online ortamda rekabet etmek zor olduğundan hem SEO değeri katmanın hem de müşterileri çekmenin en iyi yollarından biri, e-ticaret mağazanız için orijinal içerikler oluşturmaktır. İçerikler; blog, makaleler, basın bültenleri ve hatta e-kitaplar biçiminde üretilebilir.

Bir içerik pazarlama stratejisi iki amaca hizmet eder: Birincisi, arama motorlarına anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için taranacak daha fazla içerik sağlamak. İkincisi ise potansiyel müşterilerinize bilgili ve güvenilir olduğunuzu söylemek.

İçerik üretiminin en iyi yanı ise kesinlikle web sitenizin dönüşüm oranlarını ikiye katlamasıdır. Peki neden benzersiz ve bilgilendirici içeriklerle ister sorularını yanıtlayarak ister onlara rehberlik ederek kullanıcılara değer sunmalısınız?

Çünkü tüketiciler buna bayılır!

Kullanıcıların yüzde 60’ından fazlası, e-ticaret mağazası seçerken aynı sektördeki diğer mağazalardan ayırabilecek özel içerik oluşturan şirketleri öncelikli tercih ediyor. Bu nedenle, içerik pazarlamasını kullanan şirketler, kullanmayan işletmelere kıyasla dönüşümlerini dört katından fazla artırır.

İçerik pazarlaması için çoğu e-ticaret web sitesi bir blog oluşturmayı seçer. Oluşturulan blogların şekil ve tasarımları birbirinden farklıdır. Bu bloglarda ayda bir veya günde birden fazla gönderi yayınlanabilir. Çevrimiçi mağazanız için, haftada bir veya iki gönderiye odaklanmanın en kolay yolunu bulabilirsiniz.

Sektörünüzdeki trendler veya yeni ürünler gibi müşterilerinizin ilgisini çekecek her şey hakkında yazabilirsiniz. Evcil hayvan malzemeleri satıyorsanız, müşterileriniz arasında en sevimli evcil hayvanı bulmak için bir yarışma bile düzenleyebilirsiniz.

Ek içerik şunları içerebilir:

 • Ürün bakımı veya kullanımları hakkında nasıl yapılır videoları,
 • Ürünleriniz veya sektörünüzle ilgili konularda bilgi grafikleri,
 • Bilgi sahibi olduğunuz diğer konular hakkında makaleler,
 • E-kitaplar veya teknik incelemeler gibi uzun içerikler

Yetenekli bir yazar ekibi ve web pazarlamacılarından oluşan yaratıcı bir ekiple Pixiu, e-ticaret SEO hizmetinin bir parçası olarak yenilikçi içerik pazarlama stratejileri oluşturur.

E-ticaret firmaları için SEO paketlerimizde 3 ayrı paket seçeceği bulunur.

Web siteniz için en iyi içeriğin ne olduğuna karar vermek üzere birlikte çalışacağız. Bu içeriğin hangi şekli alacağı tamamen size kalmış. İçeriği oluşturup sitenize uygulayacağız. E-ticaret siteleri için SEO, web sitenizi olabildiğince yüksek sıralara çıkartmak için yapılır.

kurumsal site yapısı hatalar
kurumsal site yapısı hatalar

E-Ticaret İşletmelerinin Neden SEO'ya İhtiyacı Var?

SEO, birçok farklı sektördeki şirket için çeşitli avantajlar sunar ve özellikle e-ticaret mağazaları için önemlidir.

E-ticaret SEO ile daha nitelikli potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Bunlar, ürününüzü satın alma olasılığı en yüksek olan müşterilerdir, bu da şirketiniz için daha fazla satış ve gelir anlamına gelir. SEO, web sitenizi, ürün arayanların kullandıkları anahtar kelimeler için optimize ederek bu müşteri grubuna ulaşmanıza yardımcı olur.

Bu anahtar kelimeler genellikle mağazanız ve ürünlerinizle ilgilidir.

Örneğin araba jantı satıyorsanız, insanların aramalarında bu ifadelerin yer alması mantıklıdır. Bu nedenle, e-ticaret SEO stratejinizin “BMW Jantları ” veya “Fiat Jant Kapağı” gibi anahtar kelimeleri hedeflemesi doğru olacaktır.

Bunlar, işletmenizle ve aynı zamanda hedef müşterinizle alakalı anahtar kelimelerdir

yakınımda araması 2 kat arttı
yakınımda araması 2 kat arttı

E-TİCARET SEO AVANTAJLARI

 • E-satışta SEO Sizi Yüksek Değerli Müşterilerle Buluşturur

  Potansiyel müşterileriniz zor kazandıkları paralarını size vermeye hazırdır. Ancak SEO olmadan, mağazanızın varlığından asla haberdar olmayabilirler. E-ticaret SEO hizmeti, karınızı en üst düzeye çıkarabilmeniz için mağazanızın görünür olmasını sağlar.

  SEO, gerçek mekânda faaliyet gösteren bir mağazanın önüne “Köpek oyuncakları Satıyoruz!” yazan büyük bir işaret koymanın online ortamdaki karşılığıdır. Web sitenizi bu anahtar kelime öbekleri için optimize etmeden, yüksek satın alma eğilimine sahip anahtar kelimeler için yapılan aramalarda görünme şansınız yok denecek kadar azdır.

 • E-ticaret SEO, Tüm Ürün Hattınızı Optimize Eder

  Bir online mağaza olarak, geniş bir ürün yelpazeniz olabilir. Alışveriş yapanlara daha küçük, daraltılmış bir seçim sunsanız bile, hedef kitlenizin online arama yaparken ürünlerinizi bulabilmesi çok önemlidir. E-satış SEO hizmetlerimiz ile ürünlerinizin her birini optimize ediyoruz.

  Sonuç olarak “jant satın al” araması yapan kullanıcılar web sitenizi ve ürünlerinizi bulur. Daha da iyisi, aradıklarını da bulurlar, bu da işletmeniz için yeni bir sipariş anlamına gelir.

  Buna karşılık, şirketiniz geleneksel pazarlamaya güveniyorsa, çok büyük bir pazarlama bütçeniz olmadığı sürece, ürünlerinizden bir veya ikisini pazarlamaya karar vermeniz gerekir. Muhtemelen en popüler ürünlerinizi pazarlasanız da hedef kitlenize ulaşacağınızın garantisi maalesef yoktur.

  E-ticaret SEO hizmetleri ile sitenizi en nitelikli müşterilerinize ulaştırmak için optimize edebiliriz.

 • E-Ticaret SEO, Online Görünürlüğünü Artırır!

  E-ticaret siteleri için SEO, arama motorlarında görünürlüğünüzü artırmaya odaklanır. Görünürlüğünüzü artırarak, tüketicilerin web sitenizi bulmasını kolaylaştırır. Bu nedenle, arama sonuçlarının ikinci veya üçüncü sayfasında görünmek yerine, web siteniz birinci sayfada görünür.

  SEO’yu göz ardı ederseniz, mağazanız aşağıdakiler dahil çeşitli risklere karşı savunmasız hale gelir:
  • Daha düşük arama sonucu sıralaması
  • Daha az sipariş
  • Daha az gelir

   Bunların tümü, günlük operasyonların yanı sıra, kar hanenizi etkileyen risklerdir. Web sitenize değerli trafik çekmiyorsanız, satış yapmıyorsunuz ve bu da genel olarak kar edemiyorsunuz anlamına gelir. Bu sürdürülebilir değildir.

   SEO hizmetlerimizin yanı sıra rekabetçi ve yenilikçi stratejilerimizle arama sonuçlarındaki görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarıyoruz. Bu nedenle ekibimiz, ürünlerinizden müşterilerinize kadar işinizi öğrenmek için zaman ayırır ve sonuçları yönlendiren kişiselleştirilmiş bir strateji oluşturur.

 • E-ticaret SEO, Uygun Maliyetli Bir Pazarlama Stratejisidir

  Geleneksel pazarlama ile karşılaştırıldığında, e-ticaret SEO son derece uygun maliyetlidir. Hedef kitlenizin kullandığı anahtar kelimelere odaklanır ve web sitenizi bu anahtar kelimeler için optimize ederek trafiğinizde ciddi artışlara yardımcı olur.

  Aynı zamanda güçlü, performans odaklı bir dijital pazarlama stratejisinin temelidir.

  Şirketinizin SEO ile tasarruf ettiği parayla, işletmenizin başarısına yeniden yatırım yapabilirsiniz. Örneğin, e-ticaret pazarlama stratejinizi tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığı veya e-posta pazarlamasını içerecek şekilde genişletirsiniz. Her ikisi de yüksek bir yatırım getirisi (YG) sunar.

 • E-ticaret SEO Uzun Vadeli Gelir Sağlar

  SEO, şirketiniz için güvenilir ve uzun vadeli bir gelir kaynağı sunar. Bu yüzden SEO uzun vadeli ve devam eden bir süreçtir. Bir gecede sonuç vermez, ancak zamanla sonuç verir.

  SEO sayesinde tüm potansiyel müşterilerin yüzde 15’i dönüşüm sağlayabilir. Yüzde 15, oldukça az görünse de geleneksel pazarlamanın yüzde 1,7’lik dönüş oranından neredeyse sekiz kat daha fazladır. Özellikle şirketinizin her yıl geleneksel pazarlamaya yaptığı yatırımı düşündüğünüzde, bu oldukça büyük bir kayıptır.

  Dijital pazarlamanın e-ticaret mağazalarının güvenilir seçimi haline gelmesinin bir başka nedeni de budur.

  SEO’nun devamlı artan sonuçlarıyla, şirketiniz hızla büyüyebilir. Bu, şirketinizin uzun vadeli hedeflerine ulaşmak anlamına gelir. Ürün gamını ve çalışan sayınızı artırmak veya hayalinizdeki satış rakamlarına sizi ulaştırabilir.

  En iyi yanı, PPC’den farklı olarak e-ticaret SEO sonuçları için ödeme yapmamanızdır. İki hizmet birlikte iyi çalışırken, PPC’nin şirketinize kazandırdığı her tıklama için ödeme yaparsınız. Bu, genel yatırım getirinizi ve kârınızı azaltır. Ayrıca, gelir elde etmek için işletmenizi tıklama başına ödemeli reklamcılığa bağımlı hale getirir.

 • E-ticaret SEO Rekabet Etmenize Yardımcı Olur

  Bir e-ticaret SEO stratejisi olmadan, rakiplerinizin sizi arama sonuçlarında yenmesi an meselesidir.

  Doğal olarak yüzlerce bağlantıyı çeken güzel bir tasarıma sahip harika bir e-ticaret web sitesi oluştursanız bile, sağlam bir e-satış için SEO ajansına sahip bir rakip neredeyse her aramada sizi geride bırakacaktır.

  Online olduğu kadar yüksek rekabetle, eksiksiz bir pakete ihtiyacınız var. Pixiu’dan kişiselleştirilmiş bir e-ticaret SEO paketi ile tam olarak elde edeceğiniz şey bu. Ortağınız olarak, sizi sektörünüzün ön saflarına yerleştiren özelleştirilmiş ve rekabetçi bir strateji geliştireceğiz.

Web sitenizi şimdi analiz edin

Sık Sorulan Sorular

E-ticaret SEO, e-ticaret web siteleri için arama motoru optmizasyonu anlamına gelir. Geleneksel SEO ile karşılaştırıldığında, sitenizin Google veya Bing gibi arama sonuçlarındaki sıralamasını artırmak  için farklı stratejiler ve teknikler kullanır.

E-satış SEO hizmetleri, online mağazanıza profesyonel, özel SEO hizmeti sağlar. Bu hizmetler, geleneksel SEO hizmetleriyle karşılaştırıldığında, web sitenizin arama sonuçlarında görünürlüğünü artırmak, ürünlerinizi ön plana çıkartmak gibi biraz daha farklı tekniklerle uygulanır.

E-ticaret firmaları için SEO hizmetlerinin fiyatları, ajansa ve onların hizmet planlarına göre değişir. Pixiu’da, e-ticaret web siteleri için SEO hizmetlerimiz için yukarıdaki paketlerimizi inceleyebilir, dilerseniz özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-ticaret için SEO’nun, geleneksel SEO gibi sonuçları göstermesi birkaç ay sürebilir. Çoğu durumda, sıralamalarınızın artması üç ila altı ay içinde gerçekleşmektedir.

E-ticaret için SEO hizmetleriniz garanti altındadır. Pixiu’da şirketiniz için yapılan SEO hizmetlerimiz belirli sayıda anahtar sözcüğün Google arama sonuçlarının ilk sayfasına ulaşacağını garanti ediyoruz.

Online mağazanız ikinci sayfada veya daha da alt sayfalarda kalmamalıdır. Pixiu Dijital gibi SEO ajanslarından birinin yardımıyla, birinci sayfada olmanın, mümkün olduğunca çok müşteriyi çekmenin ve daha fazla tıklamayı satın almaya dönüştüren bir e-ticaret web sitesine sahip olmanın gücünü deneyimleyebilirsiniz.

Pixiu’dan e-ticaret SEO hizmeti alarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Başarı Hikayesi

Nasıl Başardık ?

kargomkolay.com web sitesi trafiğini nasıl %800 arttırdık ?

Yardıma mı ihtiyacınız var?
formu doldurun
size ulaşalım
Merhaba!

Bilgilerinizi Girin